Aktuality

Dobrý den,

připravili jsme pro Vás sekci AKTUALITY, ve které se dozvíte novinky a zajímavosti o mé práci. Navíc můžete vkládat své vlastní komentáře a připomínky.

Ve dnech 26-27.9.2020 se v prostorách Otrokovické Besedy uskuteční Festival zdraví, kde si můžete nakoupit rukodělné výrobky, nechat si vyložit osud z karet kartářů a kartářek a také nechat si mnou uvolnit krk, šíji a případně se nechat energeticky odblokovat. Těším se na Vás.

Ve dnech 12-13.12.2020 se v Hale Výstaviště Kroměříž uskuteční Společenská akce s názvem „Andělské Vánoce“, kde si můžete nakoupit rukodělné výrobky z rukou zručných výtvarníků a zdatných tvůrců, rozradostnit se Vánoční atmosférou přítomných a uvolnit svůj krk a šíji, od tíhy starostí, v mých rukou, čínskou tlakovou masáží.

5 komentářů

 1. Iva Svobodová

  Terapii Radka Pokorného si dopřeji vždy, když se objeví nějaké tělesné bolesti. Nejenže mi dokáže tyto stavy odblokovat po fyzické a energetické stránce, zároveň poradí, kam zaměřit pozornost, abych vypátrala, proč se bolest objevila. Pokaždé, když se nad situacemi ve svém životě zamýšlím, musím mu dát za pravdu, že jím popisovaný stav, či problém, se mi v životě objevil. Je to skvělé, protože si uvědomím původ problému a mohu sama na svém zdraví pracovat. Mohu Radkovu terapii jen doporučit!

  Odpovědět
 2. Úžasná ,,Terapie u Radka Pokorného"

  Na terapii u Radka Pokorného jsem byla poprvé letos 5.2.2020.Na něčem takovém jsem ještě nebyla.Hledám cestičku jak pomoci vyřešit můj problém nebo, alespoň přijít na to co tomu brání, nebo prostě blok odstranit.Pokud to nepůjde, tak aspoň pochopit proč to tak má být a pak to přijmout a už se tím netrápit.Takto jsem k terapii přistoupila.Četla jsem si na těchto stránkách jak to asi bude probíhat a s otevřeností jsem na sobě nechala Radka pracovat.Jsem citlivá na energie, ale celou dobu jsem se u něj cítila velice hezky.Při terapii jsem cítila mravenčení i teplo s rukou jak proudí do mého těla.Objevovaly se mi při zavřených očích různé barevné obrazce a jakoby skenování v barevných vlnách,hlavy zvířat a různé jiné obrazce.Dokonce jsem viděla i obrovské balvany po stranách a jakoby mříží dřevěnou zadělaný, zazděný vchod.(Radek Pokorný mi pak při popisu co vše bylo kde problémem popsal i místo, kde ho to nechtělo pustit dál.Nějakou chvíli to trvalo, ale pak ho to pustilo dál 🙂 A mě zablokovaný otvor ve vidění po chvilce taky zmizel.) Také jsem se cítila lehká jako pírko, vznášející se , což pan Radek popsal, že mě odnesl nahoru do nebes k dočištění toho co nemohla pojmout země. Asi v půlce léčení mě začalo strašně lechtat v krku, že jsem se rozkašlala. Pan Pokorný mi nabídl vodu.Napila jsem se a pokračovali jsme dál.Nebudu tu rozepisovat vše co mi řekl.Stručně bylo to nepopsatelné, nádherné a odcházela jsem plná dojmů, zážitků, vnitřní harmonie, klidu, Lásky a světlem naplněná. Co se týká nějakých vlivů co po terapii dopadají na fyzické tělo, tak večer a na druhý den jsem cítila takový tupý tlak v hlavě a trochu se mi občas asi 2-3 dny zatočila sem tam hlava. 3-5 den jsem měla pocit, jakoby chtěl přijít nějaký zánět v genitáliích, ale nepřišel.Odeznělo to samo nebylo třeba to nějak léčit.Nic méně chci Vám ukázat na automatické kresbě, kterou dělám, jak se mi krásně zesílily a vyrovnaly čakry v Aurogramu mém.Přiložím Vám obrázky od sebe vzdálené v řadě od 1.2.2020 před terapií a den po terapii u Radka Pokorného.Viditelně se mi všechny čakry zvětšily a vyrovnaly.Navíc se mi posílilo nad 7 korunní čakrou zlatou barvou napojení shora.To je ta spirála nad hlavou, co mi vede do hlavy.Z mého srdce je nakreslen symbol kříže.ten já vnímám jako víru a také znamenáí Ježíše Krista.Jeho světlo začlo paprsky z kříže zářit více ven a vedlo k mému srdci, kde ho obkroužilo.Dole mám napojení mého strážného anděla a nahoře napojení- čtyřlístek se srdcem.Myslela jsem si, že je to Duch sv. nebo jiný můj průvodce,ale vzhledem k tomu, že mi pan Radek řekl, že za mnou stojí Panenka Marie(když jsme si po terapii povídali o různých věcech), tak uvažuji jestli to není ona, co poslední roky při mě stojí.
  Další koho jsem oslovila, aby mi změřil radiaci a obranyschopnost těla, byl můj otec léčitel.Kdy mi změřil tyto hodnoty po 3 dnech od terapie a obě hodnoty jsem měla zvýšené o 12, což je opravdu hodně.Zdravý člověk má kolem 7,já mívám kolem 17-19 a v sobotu jsem měla 31.Mimochodem otec mívá kolem 100.Neřekla jsem mu, kde jsem byla, aby nebyl ovlivněn.I Radkovy masti, které jsem dostala mají samé plusové hodnoty, podle měření otce-léčitele 🙂 Mimochodem po hřebíčku mám ruce i tvář jako z alabastru, krásně voní a do rána se mi krásně vyléčil stroupek po akné. Tímto chci říct, že terapii doporučuji na 1000 %.

  P.S. Fotky zatím nejdou vložit, ale s panem Pokorným to snad vychytáme a vložíme později.

  Odpovědět
 3. admin

  Stav před terapií

  Odpovědět
 4. admin

  Stav po terapii

  Odpovědět
 5. Pomoc od Radka

  Dobrý den.
  Jmenuji se Josef.P,54 let.U pana Radka jsem byl na konci roku 2019.Byl jsem v Otrokovicich na festivalu Zdraví a zde jsem p.Radka viděl na přednášce. Velice se me líbil jeho lidský přístup a objednal jsem se u něj. Po terapii jsem byl 14 dnu jako tělo bez duše, ale cítil jsem,ze se čistím …Nyní se cítím vyborne a s RADOSTÍ mohu pana Radka doporučit.Děkuji za vše 😊 RADKU.

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *